Profesyonel Yat Fotoğrafçısı

Profesyonel yat fotoğrafları için öncellikle sektör hakkında, tekneler hakkında bilginiz olması gerekir. Elinize bir makine alıp teknenin etrafında dönerek yapılacak basit bir iş değildir bu, kimi zaman saatlerce güneşin dönmesini beklerken kimi zaman gelecek sert bir dalgayla devrilmemek için uğraşırsınız.

Son 6 yıldır yat acentaları ve özel yatların fotoğraf çekimlerini yapmaktayım. Yat Fotoğraf Çekimleri linkinden daha önce yaptığım çekimlere bakabilirsiniz.

Öncelikle yapılması gereken teknenin kabin, güverte ve dış görünümünün en güzel şekilde düzenlenmesi ve konsept çekim için aksesuarlarımızın temin edilmesidir. Daha sonra teknemizi limandan çıkartıp güneşin açısı ve sertliğine uygun bir koy bulmakla başlıyor işimiz…

İlk önce dış çekimlerini yaptıktan sonra akşam saatlerinde güverte ve hava karardıktan sonra ise iç salon ve kabinlerine geçiyoruz. Tüm tekne çekimi bittikten hemen sonra aşçımızın hazırlayacağı konsept servis için hava şartlarına bağlı olarak güvertede veya iç salonda yemek servisi ve konsept çekimlerimizi yaparak çekimimizi tamamlıyoruz.

Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek, Antalya ve İzmir bölgelerinde yat fotoğrafçısı olarak sizlere hizmet vermekten onur duyarım.

admin

Comments