Web Tasarım

 

Alış veriş ve hedef kitlenin araştırma seçenekleri arasında %80’lik bir paya sahip olan internet ortamında, sosyal medyanın da hayatımıza etkin bir şekilde girmesi, her firmanın bir web sitesi olması durumunu kaçınılmaz hale getirmiştir.

Bodrum’da web tasarım ve web yazılımları olarak uygun maliyetli, müşterilerinizin arama motorlarında sizi daha rahat bulabilmesi için google s.e.o’a uygun alt yapısı ile sitenizi kaliteli bir görünüm ve içerikli hazırlıyoruz.

Örneğin, yat acentalarına yaptığımız sistemlerde google da aramalarda ilk sayfada bulunabilirlikleri ile müşteri hedef kitlesine ulaşmışlardır.

bunlardan bazıları,

galeoyachting.com
barbarosyachting.com
maviturtatili.com

Sektör, içerik ve site lisanı farketmez iken firmanızın sektörüne ve hedef kitlesine uygun bir sistem ile hem müşteri portföyünüzü genişletirken aynı zamanda sosyal medya danışmanlığı ile sosyal ağlarda takipçi ve beğeni artışını sağlıyoruz.

FAKE, HACK olarak hesaplardan yerine organik hit ile backlink ve gerekli çalışmalarla reklamlarınızı oluşturarak firmanızın internet desteğini sağlıyoruz. Bunun için lütfen linkdeki makaleyi okuyunuz. Google S.E.O Çalışması

Referanslarımızı ve Detaylı bilgiler için Kimdir? kısmından inceleyebilirsiniz….

admin

Comments