Katalog Tasarımı

 

Bodrum, Marmaris ve çevresinde fotoğraf çekimleri yanı sıra  hizmetlerimiz arasında olan Katalog Tasarımları‘da yapmaktayız. Ürün ve hizmetinizin tanıtıldığı bu kitapçık, müşterilerinizin neden sizi seçmesi gerektiği konusunda bilgilendirilmelerini sağlar.

Katalog, en çok başvurulan iletişim ve tanıtım seçeneklerinden biridir. Katalog Tasarımı aşamasına geldiğinizde bize ileteceğiniz donelerden yola çıkarak hedef kitlenize uygun tasarım ve imaj çalışmalarıyla firmanızın kurumsallığını ön plana çıkaracağız.

İlk olarak kataloğunuzun kime hitap edeceğine, ne için yapılacağına, ne anlatılacağına ve bütçenize karar vermeniz gerekiyor. Elinizde olan ürününüzün ya da verdiğiniz hizmetin kısa bilgilerini (açıklayıcı ve bilgilendirici), tüketicinin size ulaşacağı iletişim bilgilerinizi alıp elimizdeki görsellerle beraber tasarım çalışmamıza başlayabiliriz.

Tasarım bittikten sonra sıra baskıya gelir, bu kısımda ofset baskı tekniklerine hakim olmak gerekir ve bu konuda da size yardımcı olup seçimimizi istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiririz.

Baskı teknikleri yanı sıra özel kesim, lak, gofraj, altın yaldız, gümüş yaldız, yapıştırma, amerikan cilt, selefon gibi kataloğunuza en uygun yöntemi kullanıp tasarımınızı sonlandırırız.

Bu özel teknikler matbaadaki bütçeyi belirleyen özelliklerdir, yapılan tasarıma en uygun kağıt gramajı, kağıt kalitesi, sırttan yapıştırma veya tel dikiş, kapaklarda gofraj veya özel bıçak olması maliyeti arttırken, kataloğunuzun 1.sınıf kalitede olması yolunda en etkin özelliktir.

Piyasa fiyatlarına göre, en düşük maliyet ve en kaliteli baskı özelliklerini size sunarak yapacağımız reklam çalışmanızda size en iyi şekilde destek olacağımızdan emin olabilirsiniz..

admin

Comments