Düğün Fotoğrafçısı | Belgesel Düğün Fotoğrafçısı

Günümüzde gittikçe yaygınlaşan bir fotoğraf dalı düğün fotoğrafçılığı…

Düne kadar sadece stüdyolarda 1-2 saatlik çekimlerle sınırlı olan, gelinin sandalyede oturduğu, damadın elini müstakbel eşinin omzuna dayadığı, stüdyoya hapsedilmiş düğün fotoğrafları devri kapanıp, yerini açık hava ve belgesel düğün fotoğrafçılığına bırakmaya başladı…

 Müşteri istekleri nelerdir, istediğiniz görüntüyü kabul ettirebiliyor musunuz?
Düğün günü öncesinde çiftlerle buluşup sohbet ediyoruz. Düğün günü için program yapıp tüm detaylar üzerine konuşuyoruz. Böylelikle düğün günü, çekimi çok daha rahat ve samimi bir atmosferde gerçekleştirebiliyoruz.

Bu tanışma sayesinde çiftleri daha iyi tanıyarak tarzları hakkında bilgi sahibi olduktan sonra konsepti birlikte belirliyoruz.

Genelde çiftler doğal, samimi, eğlenceli, romantik kareler istiyorlar. Çiftlerin tarzına uygun konseptte bir çalışma oluşturmak, onların isteklerine cevap vermek ve düşlediğiniz görüntüyü kabul ettirme aşamaları bu noktada gerçekleşiyor.

Yer, Mekan Seçimi?
Bodrum, Marmaris ve İzmir olarak  Gelin ve Damadımızın seçimine bağlı olarak gerçekleştirilen çekimlerimizde istenmesi durumunda, özel yatta çekim yapma imkanımız bulunuyor. Genelde Bodrum ve Marmaris de doğa güzellikleri yeşil ve mavinin bol olduğu mekanlar bulmak oldukça kolay, bir sahil kasabası, eski bir kayık, terkedilmiş bir ev, orman içerisinde up uzun bir yol gibi…

Kimi kişiler bisiklet, araba, at arabası gibi dekoratif varlıklar kullanmak ister, sizin de hayal etttiğiniz yer ve mekanı söylemeniz yeterlidir…  Bir ömür boyu hatırlayacağınız unutyamayacağınız o anları kareleyip, hayalinizi gerçekleştirmek bana kalıyor.

Baskı ve Fotoğraf Teslimi?
Dilerseniz DVD içerisinde dijital ortamda düzeltilmiş veya fotoğraf albümü ve duvarınız için afiş  halinde baskılı şekilde teslimat yapabiliyoruz.

Tamamen sizin isteğinize kalmış olan baskı şeklinde bütçenize uygun program çıkarılarak minumum fiyatlar ile sunuyorum.

En güzel anlarınızı karelemek için lütfen bana ulaşın…

admin

Comments